Originalne upute za korištenje na hrvatskom dobivate samo sa klavijaturama kupljenim kod ovlaštenih prodavača u Hrvatskoj!
U setu se nalaze klupica FLIGHT FRWM-3 i slušalice FEP-1.
Noviji model Privia digitalnih pianina, nasljednik modela PX-860, dizajniran je da svojim korisnicima pruži iskustvo kao da sjede za pravim klavirom. Svojim autentičnim zvukom, modernim dizajnom i snažnim sustavom projekcije zvuka PX-870 je instrument kao stvoren za vas, bilo za učenje, vježbu ili studio.
Inovativni AiR Sound Source sustav koristi četiri sloja stereo grand piana koji dolazi do izražaja sa realističnim damper resonance-om simulirajući cijeli instrument.
PX-870 sadrži 88 klavirskih tipki sa tri senzora (Scaled Hammer Action sustav) i 256 tonskom polifonijom, 19 zvukova sa Split i Layer funkcijom i 60 pjesama za vježbu.
Sustav od 4 zvučnika ukupne snage 40w dizajniran je tako da se zvuk širi iz različitih mjesta na instrumentu, baš kao i kod koncertnog klavira.
Pomoću USB kabla PX-870 možete povezati sa bilo kojim PC, Mac, iOS ili Android uređajem.
Novost je da na PX-870 preko Vašeg računala možete koristiti aplikaciju Chordana play for piano, sa notnim zapisom i mnoštvom drugih funkcija.