EVANS TT10EC2S Clear 10" opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT10EC2S
-
28,42€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 28,42€
- Bez poreza: 22,74€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT10EC2S je clear opna za tom, promjera 10".
Evans™ EC2 je serija 2-slojnih 7-milimetarskih opni za bubanj s optimiziranom snagom tona, duljinom sustaina i lakoćom podešavanja za svaku veličinu opne. Sound Shaping Technology (SST™) Edge Control prsten montiran na donjoj strani pruža izuzetno dobro uravnotežen zvuk.
Upotrijebljeno za:: TomPromjer: 10"
Serija: EC2S
Sloj: 2 sloja
Debljina: 14 mm
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 10" EC2 Edge Control Clear SST Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT10EC2S |
| Sold By | each |
| Diameter | 10" |
| Series | EC2 |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 14mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT10EC2S





