EVANS B13G12 Coated 13" opna za tom
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: B13G12
-
24,21€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 24,21€
- Bez poreza: 19,37€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS B13G12 je coated opna za tom, promjera 13".
Evans G12 serija bubnjarskih opni sadrži jedan sloj 12-milimetarskog filma, pružajući osjećaj jednoslojne opne sa trajnošću dvojslojne, te dublji osnovni ton i poboljšanu projekciju. 20 % deblji film također pruža dublji temeljni ton i poboljšanu projekciju u usporedbi s tradicionalnim 10-milimetarskim opnama.
Coated verzija pruža dodatnu toplinu i fokus.
Promjer: 13"
Serija: G12
Sloj: 1 sloj
Debljina: 12 mm
Finiš: Coated
Boja: Bijela
| Name | Evans 13" G12 White Coated Head |
| Brand | Evans |
| Model # | B13G12 |
| Sold By | each |
| Diameter | 13" |
| Series | G12 |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter), Bottom (Resonant) |
| Thickness | 12mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: B13G12





