EVANS B12G2 Coated 12" opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: B12G2
-
24,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 24,00€
- Bez poreza: 19,20€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS B12G2 je 2-slojna coated opna za tom, promjera 12".
Dvoslojna opna bubnja (2 x 7 mm) odlikuje se izvanrednom postojanošću i izdržljivošću, a Evans G2 coated serija pruža savršen spoj dubine, sustaina i snage, što čini da mali tomovi "pjevaju", a floor tomovi "reže". Premaz dodaje dodatnu toplinu, fokus i dubinu.
Specifikacije: Material: Plastic, Color: WhiteSpecifikacije II: Drum Head Type: Top (Batter)
Promjer: 12"
Sloj: 2 sloja
Debljina: 14 mm
Finiš: Coated
Boja: Bijela
| Name | Evans 12" Genera G2 Coated Head |
| Brand | Evans |
| Model # | B12G2 |
| Sold By | each |
| Diameter | 12" |
| Series | G2 |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 14mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: B12G2





