EVANS BD20G1CW Coated 20" opna za bas bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: BD20G1CW
-
35,18€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 35,18€
- Bez poreza: 28,14€
Trenutačna zaliha: ZAGREB SKLADIŠTE
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS BD20G1CW je coated opna za bas bubanj, promjera 20".
S jednim slojem 10-milimetarskog filma koji kombinira svijetliji ton s većim sustainom i osjetljivošću, Evans G1 serija postavlja standarde za otvoreni, izražajni zvuk, koji naglašava prirodni zvuk okvira bubnja (shell). Obložena verzija pruža dodatnu toplinu, fokus i dubinu. Može se koristiti kao gornja (batter) ili donja (rezonantna) opna.
Specifikacije: Drum Head Type: Top (Batter), Bottom (Resonant)Upotrijebljeno za:: Bas bubanj
Promjer: 20"
Serija: G1
Sloj: 1 sloj
Debljina: 10 mm
Finiš: Coated
Boja: Bijela
| Name | Evans 20" Genera G1 Coated White Bass Head |
| Brand | Evans |
| Model # | BD20G1CW |
| Sold By | each |
| Diameter | 20" |
| Series | G1 |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter), Bottom (Resonant) |
| Thickness | 10mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: BD20G1CW






