EVANS TT13HG opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT13HG
-
22,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 22,00€
- Bez poreza: 17,60€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT13HG je clear opna za tom, Hydraulic serije, promjera 13".
Evans™ Hydraulic serija opni sadrži dva sloja tankog filma koji nude maksimalnu trajnost, te snažni, duboki i kratki zvuk, koji je obilježio rock'n'roll ranih 70-ih.
Specifikacije: Thickness: 13mmSpecifikacije II: Drum Head Type: Top (Batter)
Upotrijebljeno za:: Tom
Promjer: 13"
Serija: HG
Sloj: 2 sloja
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 13" Hydraulic Glass Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT13HG |
| Sold By | each |
| Diameter | 13" |
| Series | Hydraulic |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 13mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT13HG



