EVANS TT12GR Resonant Clear 12" opna za tom
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT12GR
-
27,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 27,00€
- Bez poreza: 21,60€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT12GR je rezonantna (donja) clear opna za tom, promjera 12".
Evans™ clear Genera™ serija jednoslojnih 10-milimetarskih rezonantnih opni za bubanj proizvodi puni, zaokruženi sustain sa snažnim srednjim tonovima koji povećavaju projekciju bez žrtvovanja sustaina. Idealne su za poboljšanje tona u kombinaciji s dvoslojnom gornjom opnom.
Promjer: 12"Serija: Genera Resonant
Sloj: 1 sloj
Debljina: 10 mm
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 12" Genera Resonant Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT12GR |
| Sold By | each |
| Diameter | 12" |
| Series | Genera Resonant |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Bottom (Resonant) |
| Thickness | 10mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT12GR





