EVANS TT14HBG Hydraulic Black 14" opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT14HBG
-
30,53€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 30,53€
- Bez poreza: 24,42€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
| Name | Evans 14" Hydraulic Black Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT14HBG |
| Sold By | each |
| Diameter | 14" |
| Series | Hydraulic |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 14mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT14HBG





