EVANS TT16GR Resonant Clear 16" opna za tom
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT16GR
-
Web cijena:
28,05€
Cijena na rate:33,00€
* Štedite:15%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 28,05€
- Bez poreza: 22,44€
Trenutačna zaliha: ZAGREB SKLADIŠTE
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT16GR je rezonantna (donja) clear opna za tom, promjera 16".
Evans™ clear Genera™ serija jednoslojnih 10-milimetarskih rezonantnih opni za bubanj proizvodi puni, zaokruženi sustain sa snažnim srednjim tonovima koji povećavaju projekciju bez žrtvovanja sustaina. Idealne su za poboljšanje tona u kombinaciji s dvoslojnom gornjom opnom.
Promjer: 16"
Serija: Genera Resonant
Sloj: 1 sloj
Debljina: 10 mm
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 16" Genera Resonant Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT16GR |
| Sold By | each |
| Diameter | 16" |
| Series | Genera Resonant |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Bottom (Resonant) |
| Thickness | 10mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT16GR




