VIC FIRTH N7A NOVA 7A bubnjarske palice
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: VIC FIRTH
- Šifra proizvoda: N7A
-
7,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,00€
- Bez poreza: 5,60€
Trenutačna zaliha: ZAGREB SKLADIŠTE
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
VIC FIRTH N7A su bubnjarske palice 7A veličine s drvenim ovalnim vrhom. Bubnjarske palice Vic Firth Nova serije idealne su za bubnjare ili perkusioniste ograničenog budžeta - iako su jeftinije, ipak pružaju izvrstan osjećaj čvrstoće i izdržljivosti.
Drvo: HickoryOblik vrha palice: Ovalno
Materijal vrha palice: Drvo
Promjer: 1,35 cm
Duljina: 39,4 cm
| Name | Vic Firth 7A LSP Logo Drumsticks |
| Brand | Vic Firth |
| Model # | N7A-CUSTOM |
| Sold By | per pair |
| Diameter | .530" |
| Series | Lone Star Percussion |
| Material | Hickory |
| Item Length | 15 1/2" |
| Bead | Wood |
Item No.: N7A

