EVANS TT08G12 Clear 8" opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT08G12
-
21,05€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 21,05€
- Bez poreza: 16,84€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT08G12 je clear opna za tom, promjera 8".
Evans G12 serija bubnjarskih opni sadrži jedan sloj 12-milimetarskog filma, pružajući osjećaj jednoslojne opne sa trajnošću dvojslojne, te dublji osnovni ton i poboljšanu projekciju. Ova serija opni uključuje Evans Level 360 tehnologiju za lako podešavanje, prošireni raspon tona i optimalnu kvalitetu zvuka.
Upotrijebljeno za:: TomPromjer: 8"
Serija: G12
Sloj: 1 sloj
Debljina: 12 mm
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 8" G12 Clear Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT08G12 |
| Sold By | each |
| Diameter | 8" |
| Series | G12 |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter), Bottom (Resonant) |
| Thickness | 12mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT08G12




