EVANS B10G12 Coated 10˝ opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: B10G12
-
22,11€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 22,11€
- Bez poreza: 17,68€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS B10G12 je coated opna za tom, promjera 10".
Evans G12 serija bubnjarskih opni sadrži jedan sloj 12-milimetarskog filma, pružajući osjećaj jednoslojne opne sa trajnošću dvojslojne, te dublji osnovni ton i poboljšanu projekciju. 20 % deblji film također pruža dublji temeljni ton i poboljšanu projekciju u usporedbi s tradicionalnim 10-milimetarskim opnama.
Coated verzija pruža dodatnu toplinu i fokus.
Promjer: 10"
Serija: G12
Sloj: 1 sloj
Debljina: 12 mm
Finiš: Coated
Boja: Bijela
| Name | Evans 10" G12 White Coated Head |
| Brand | Evans |
| Model # | B10G12 |
| Sold By | each |
| Diameter | 10" |
| Series | G12 |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter), Bottom (Resonant) |
| Thickness | 12mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: B10G12



