EVANS B14DRY Genera Dry Coated 14˝ opna za snare
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: B14DRY
-
31,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 31,00€
- Bez poreza: 24,80€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
Evans™ Genera™ Dry snare heads feature a single ply of 10mil film in combination with a 2mil overtone control ring on the underside that "floats" with the head, eliminating excessive overtones and controlling sustain. Precision-drilled dry vents around the perimeter of the head further reduce overtones and sustain.


| Name | Evans 14" Genera Dry Head |
| Brand | Evans |
| Model # | B14DRY |
| Sold By | each |
| Diameter | 14" |
| Series | Genera |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 10mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: B14DRY





