EVANS B14GEN Genera Coated 14" opna za snare
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: B14GEN
-
31,00€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 31,00€
- Bez poreza: 24,80€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS B14GEN je coated opna za snare, promjera 14".
Evans Genera serija opni za snare sadrži jedan sloj 10-milimetarskog filma u kombinaciji s 2-milimetarskim prstenom na donjoj strani opne, koji uklanja suvišne prizvuke, istovremeno kontrolirajući sustain.
Specifikacije: 10mm film in combination with a 2mm overtone control ringSpecifikacije II: Drum Head Type: Top (Batter)
Upotrijebljeno za:: Snare
Promjer: 14"
Serija: GENERA
Sloj: 1 sloj
Finiš: Coated
Boja: Bijela
| Name | Evans 14" Genera Coated Head |
| Brand | Evans |
| Model # | B14GEN |
| Sold By | each |
| Diameter | 14" |
| Series | Genera |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Surface Type | Coated |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 10mm |
| Number of Plies | 1 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: B14GEN





