EVANS BD20GB3 EQ3 Clear 20" opna za bas bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: BD20GB3
-
83,16€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 83,16€
- Bez poreza: 66,53€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS BD20GB3 je clear opna za bas bubanj, promjera 20".
EVANS™ EQ3 serija opni sadrži dva sloja filma od 6,5 mm i svojom artikulacijom i izdržljivošću izuzetno je pogodna za sviranje uživo.
Svojstva: Two plies of 6.5mmUpotrijebljeno za:: Bas bubanj
Promjer: 20"
Serija: EQ3
Sloj: 2 sloja
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 20" EQ3 Clear Bass Head |
| Brand | Evans |
| Model # | BD20GB3 |
| Sold By | each |
| Diameter | 20" |
| Series | EQ3 |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 13mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: BD20GB3



