EVANS TT14G2 Clear 14" opna za bubanj
- Raspoloživost: Na zalihi
- Proizvođač: EVANS
- Šifra proizvoda: TT14G2
-
26,32€
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 26,32€
- Bez poreza: 21,05€
Trenutačna zaliha: EU skladište 3-7 dana
Ako ne znate što kupiti za poklon, ne brinite, tu je poklon bon!
* Popusti vrijede samo za online narudžbe, plaćanje gotovinom, jednokratno plaćanje karticom u našoj poslovnici ili plaćanje virmanom.
EVANS TT14G2 je clear opna za tom, promjera 14".
Evans G2 Clear jedna je od najpopularnijih serija bubnjarskih opni na tržištu, a sadrži dva sloja 7-milimetarskog filma koji nude maksimalnu izdržljivost, postojanost i trajnost. Savršeni spoj dubine, sustaina i snage čini da mali tomovi "pjevaju", a floor tomovi "reže".
Upotrijebljeno za:: TomPromjer: 14"
Serija: G2
Sloj: 2 sloja
Debljina: 14 mm
Finiš: Prozirno
Boja: Prozirna
| Name | Evans 14" Genera G2 Clear Head |
| Brand | Evans |
| Model # | TT14G2 |
| Sold By | each |
| Diameter | 14" |
| Series | G2 |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Surface Type | Smooth |
| Drum Head Type | Top (Batter) |
| Thickness | 14mm |
| Number of Plies | 2 |
| Collar Type | Open Channel |
Item No.: TT14G2





